The GramSpeaking підписка на місяць

 • Заняття в форматі різних завдань і зідзвонів
 • 4 тижні навчання
 • Персональна програма під ваші цілі та завдання
 • Перевірка всіх домашніх завдань менторами та feedback після кожного дзвінка
 • Пакет усіх необхідних навчальних матеріалів (відео, статті, тексти, приклади, тести...)
 • Місячний feedback з аналізом вашого прогресу та рекомендаціями від менторів
 • 2 speaking calls по 20 хв
 • 1 grammar call на 30 хв
 • 2 speaking home tasks в тиждень (включно із завданням записати голосове повідомлення, розмовляючи на певну тему)
 • 2 grammar home assignments для відпрацювання матеріалу, що розроблені індивідуально під виявлені проблемні зони
₴ 5 379 / 4 тижні
Записатись на консультацію

Це відчуття, коли англійська граматика і мовлення все ніяк не поєднаються… Ми зустрічаємось з різними випадками:  

 • коли загалом важко з граматикою, тож і в мовленні дуже складно впоратись;
 • коли вже давно не використовували мову і забули всі правила, і тому вони не інтегровані у спікінг;
 • коли все добре і з граматикою, і з мовленням, але хочеться вдосконалити.

Підписка The GramSpeaking — це ваша можливість розібратись з усіма аспектами мови та одразу інтегрувати їх у вашу англійську. Таким чином з’являється не лише розуміння логіки мови, але й спікінг значно покращується: для цього з вами працюватиме одразу 2 ментори обох цих напрямів. 

Програма навчання розробляється персонально для кожного клієнта і є гнучкою, тож завдання з граматики будуть саме тієї складності, яка буде відповідна вашому рівню, а в домашніх завданнях буде змога додатково відпрацьовувати нову лексику. На дзвінках з ментором можна не лише отримати відповіді на всі запитання, що залишились після лекцій, але й одразу тренувати вивчений матеріал. Таким чином нові знання одразу будуть структурованими та закріпленими.

 

Питання, які ви можете мати

 

Яка тривалість зіздвонів з менторами?

Зі спікінг ментором ви матиме 2 зіздвона в тиждень по 20 хвилин, з граматичним ментором - 1 зіздвон на тиждень тривалістю 30 хвилин.

А 70 хвилин на зіздвони з менторами в тиждень - це не мало?

Важливим є не тільки тривалість зіздвонів, а і ваша домашня робота після них - саме в ній відбувається ріст якості англійської мови. Можна спілкуватись багато, але не ефективно, не використовуючи правильні інструменти. А можна займатись щодня, виділяючи 20-30 хвилин і комфортно досягати бажаного рівня.

А де розміщені навчальні матеріали? Чи можу я проходити завдання, коли мені зручно?

Матеріали розміщуємо в навчальних Телеграм чатах з менторами і позначаємо відповідними тегами, щоб їх легко було знайти. Дедлайни зазначаються під кожним завданням, зазвичай це - до наступного дзвінка, або до 20:00 в суботу, якщо інший не зазначений.

А якщо я вже декілька разів намагався вчити правила, але так і не запам’ятав, то як ви мені можете допомогти?

Ми пояснюємо теорію простими словами, щоб ви могли зрозуміти логіку мови. Для повноцінного опрацювання теорії ви маєте 30-ти хв дзвінок з граматичним ментором на якому ми перевіряємо наскільки добре ви зрозуміли теорію та переводимо “знання” у “вміння”. А на спікінг зіздвонах, ми додатково закріплюємо отримані знання.

 

 
 

Що думають клієнти про підписку

 • Дивовижно насичена програма, та насправді ефективна, – маю з чим порівняти, бо це здається моє третє коло проходження англійської граматики.

  У The EngL кожна вправа має практичне застосування, коли робиш, то відчуваєш, як прокачуєш себе для реального використання мови.

  На лекціях та зустрічах захоплююче цікаво, навіть не віриться що можна так вивчати граматику англійської.

  Цікавий та цінний фідбек, з нетерпінням його чекаю та переглядаю декілька разів.

  Дуже вдячна команді, рада навчатися та пишаюся такою українською програмою з вивчення англійської.

  Дар’я Шпай, маркетолог та PPC спеціаліст, ppc_daria
 • Я займаюсь з The Eng вже 5й місяць. Мені дуже подобається системний підхід у навчанні. Оскільки я прийшла відновлювати свої знання із певним словниковим запасом і вимовою, але не досить коректними, мені їх відкорегувати на спікінгу , а також навели порядок з граматичними правилами в моїй голові. Тому я можу рекомендувати такий підхід у навчанні, не тільки початківцям (це ідеальний підхід, адже у вас буде правильна база для старту вивчення англійської), а й таким, як я, які щось знають, та не впевнені в своїх знаннях або просто хочуть підтягнути граматику/лексику/говоріння.

  Дуже подобається система feedback-ів, завдяки яким, я усвідомила, які постійні помилки в англійській я маю, і на що постійно почала звертати увагу і намагаюсь виправляти їх.

  Подача граматики легка і цікава. Домашні завдання також дуже різні, від тестів до розвитку уяви, і все це англійською мовою.

  Окрема любов - це застосунок, в якому зберігається мій індивідуальний прогрес в навчанні, а також матеріали, до яких я постійно можу повернутися.

  Марія Чуйко