The GramSpeaking підписка на місяць

 • Персональна програма під вашу ціль та задачі
 • Щоденні заняття інглішом в форматі різних завдань і зіздвонів (6 на тиждень)
 • 3 зіздвона на тиждень з Вашими менторами (12 на місяць)
 • 1 розмовне телеграм завдання/тиждень (4 на місяць)
 • 2 домашніх завдання для росту якості спікінгу в тиждень (8 на місяць)
 • 2 граматичних завдання (8 на місяць)
 • Перевірка всіх домашніх завдань менторами
 • 2 фідбеки на тиждень з поясненням помилок (по дзвінкам, домашнім і телеграм завданням) (8 на місяць)
 • Місячний фідбек з аналізом вашого прогресу та рекомендаціями  від спікінг та граматичного менторів
 • Пакет усіх необхідних навчальних матеріалів (відео, статті, тексти, приклади, тести...)
₴ 4 890 в місяць
Записатись на консультацію

Знаєте як використовувати більшість часів англійської, але у вашому спікінгу їх досі немає?

Відчуваєте, що граматику вчите, вчите, але не розумієте?

Бажаєте підвищувати ваш рівень англійської, але помічаєте, що стоїте на місці? 

Підписка The GramSpeaking  - це ваша можливість нарешті розібратись з усіма аспектами мови та одразу інтегрувати їх у вашу англійську. Ми створюємо для вас персональну програму навчання і ви проходите ті теми, які потрібні саме вам. 

У співпраці з граматичним ментором ви зрозумієте логіку мови, а спікінг ментор допоможе вам цю логіку перенести в реальний спікінг і закріпити знання та навички.

Отже, The GramSpeaking підписка в The EngL - це покращення вашого спікінгу за рахунок вивчення граматики. Крім того ми активуємо всі ваші існуючі знання і почнемо використовувати їх на практиці. 

Які ще переваги навчання на підписці The GramSpeaking?

- Одночасна робота над всіма навичками. Крім відпрацювання нових знань по граматиці ви ще матимете домашнє завдання на відпрацювання нової для вас лексики.

- Можливість зміни плану в процесі навчання. Помітили, що завдання для вас занадто легкі? Ми скоригуємо план для вас.

- Гнучкість у виконанні домашніх завдань. Маєте вільний час зранку, в обідню перерву чи перед сном? Прекрасно, адже ви самі вирішуєте коли виконувати таски. 

 -Відпрацювання теорії на практиці. Прослухали лекцію, але питання залишились? На дзвінку ви маєте можливість задати всі питання і потренуватись використовувати всю вивчену граматику. А ментор перевірить наскільки добре ви зрозуміли матеріал і допоможе “скласти пазл в голові”.

 

Питання, які ви можете мати

 

Яка тривалість зіздвонів з менторами?

Зі спікінг ментором ви матиме 2 зіздвона в тиждень по 20 хвилин, з граматичним ментором - 1 зіздвон на тиждень тривалістю 30 хвилин.

А 70 хвилин на зіздвони з менторами в тиждень - це не мало?

Важливим є не тільки тривалість зіздвонів, а і ваша домашня робота після них - саме в ній відбувається ріст якості англійської мови. Можна спілкуватись багато, але не ефективно, не використовуючи правильні інструменти. А можна займатись щодня, виділяючи 20-30 хвилин і комфортно досягати бажаного рівня.

А де розміщені навчальні матеріали? Чи можу я проходити завдання, коли мені зручно?

Навчальні матеріали по граматиці розміщені на українській платформі SkillzRun. Інші навчальні матеріали будуть надсилати ментори в телеграмі. Ви маєте щотижня однаковий дедлайн для виконання граматичних завдань - субота 20:00. А ось в рамках дедлайну ви самостійно обираєте зручний для вас час, коли виконувати завдання, враховуючи графік зіздвонів  вашими менторами.

А якщо я вже декілька разів намагався вчити правила, але так і не запам’ятав, то як ви мені можете допомогти?

Ми пояснюємо теорію простими словами, щоб ви могли зрозуміти логіку мови. Для повноцінного опрацювання теорії ви маєте 30-ти хв дзвінок з граматичним ментором на якому ми перевіряємо наскільки добре ви зрозуміли теорію та переводимо “знання” у “вміння”. А на спікінг зіздвонах, ми додатково закріплюємо отримані знання.

 

 
 

Що думають клієнти про підписку

 • Дивовижно насичена програма, та насправді ефективна, – маю з чим порівняти, бо це здається моє третє коло проходження англійської граматики.

  У The EngL кожна вправа має практичне застосування, коли робиш, то відчуваєш, як прокачуєш себе для реального використання мови.

  На лекціях та зустрічах захоплююче цікаво, навіть не віриться що можна так вивчати граматику англійської.

  Цікавий та цінний фідбек, з нетерпінням його чекаю та переглядаю декілька разів.

  Дуже вдячна команді, рада навчатися та пишаюся такою українською програмою з вивчення англійської.

  Дар’я Шпай, маркетолог та PPC спеціаліст, ppc_daria
 • Я займаюсь з The Eng вже 5й місяць. Мені дуже подобається системний підхід у навчанні. Оскільки я прийшла відновлювати свої знання із певним словниковим запасом і вимовою, але не досить коректними, мені їх відкорегувати на спікінгу , а також навели порядок з граматичними правилами в моїй голові. Тому я можу рекомендувати такий підхід у навчанні, не тільки початківцям (це ідеальний підхід, адже у вас буде правильна база для старту вивчення англійської), а й таким, як я, які щось знають, та не впевнені в своїх знаннях або просто хочуть підтягнути граматику/лексику/говоріння.

  Дуже подобається система feedback-ів, завдяки яким, я усвідомила, які постійні помилки в англійській я маю, і на що постійно почала звертати увагу і намагаюсь виправляти їх.

  Подача граматики легка і цікава. Домашні завдання також дуже різні, від тестів до розвитку уяви, і все це англійською мовою.

  Окрема любов - це застосунок, в якому зберігається мій індивідуальний прогрес в навчанні, а також матеріали, до яких я постійно можу повернутися.

  Марія Чуйко