The LexSpeaking підписка на місяць

  • Персональна програма під вашу ціль та задачі
  • Щоденні заняття інглішом в форматі різних завдань і зіздвонів (7 на тиждень)
  • 3 зіздвона на тиждень з вашими менторами (12 на місяць)
  • 1 розмовне телеграм завдання/тиждень (4 на місяць)
  • 2 домашніх завдання для росту якості спікінгу в тиждень (8 на місяць)
  • 2 лексичних завдання,  що розроблені індивідуально для вивчення необхідної вам лексики/(8 на місяць)
  • Перевірка всіх домашніх завдань менторами 
  • 2 фідбеки на тиждень з поясненням помилок (по дзвінкам, домашнім і телеграм завданням)/8 на місяць
  • Місячний фідбек з аналізом вашого прогресу та рекомендаціями від спікінг та лексичного менторів
  • Пакет усіх необхідних навчальних матеріалів (відео, статті, тексти, приклади, тести...)
₴ 4 890 в місяць
Записатись на консультацію

Помічали, що вчите слова, але вже через пару днів не пам'ятаєте їх? 

Створюєте для себе десятки списків quizlet зі словами, які зовсім не корелюють з вашим життям? 

Підписка The LexSpeaking - це ваш помічник у якісному поповненні словникового запасу, який ми одразу переводимо в активні знання. Ви будете вчити тільки ті слова, що необхідні саме вам, а не просто списки по заготовлених темам, що вам ніколи не знадобляться. Збираєтесь в подорож, потрібно презентувати себе на робочому інтерв’ю чи потрібно написати лист бізнес-партнеру - ця підписка допоможе поповнити словниковий запас, щоб впоратись з цими задачами і впевнено комінікувати.

Програма побудована таким чином, що ви вивчаєте оптимальну кількість слів, що можливо запам’ятати і не забути через тиждень - 10-15 слів та  виразів на тиждень. При цьому використовуючи методи когнітивістики, ви засвоїте ці слова надовше, оскільки матимете постійну практику, завдання різного типу та додатково будете працювати над використанням цієї лексики зі спікінг ментором на зіздвонах та в інших завданнях.

Ви можете виконувати завдання у зручний для вас час, згідно дедлайнів, оскільки вони будуть розміщені на платформормі телеграм і доступні вам завжди.

Лексичний і спікінг ментори будуть поруч і допоможуть вам в усіх питаннях, що можуть виникати, перевірятимуть ваші письмові завдання, та надаватимуть фідбеки щодо покращення вашого спікінгу та поповнення лексичного запасу.

Які ще переваги навчання на The LexSpeaking підписці?

- Одночасна робота над всіма навичками. Крім системного поповнення словникового запасу, ви ще матимете домашнє завдання на відпрацювання граматики.

- Адаптація навчального матеріалу під вас. У вас змінились життєві обставини і ви різко вирішили поміняти роботу та спеціалізацію? Ми допоможемо підготуватись до цього і розробимо для вас нові завдання з актуальною лексикою. 

 

Питання, які ви можете мати

 

Яка тривалість зіздвонів з менторами?

Зі спікінг ментором ви матиме 2 зіздвона в тиждень по 20 хвилин, з лексичним ментором - 1 зіздвон на тиждень тривалістю 30 хвилин.

А 70 хвилин на зіздвони з менторами в тиждень - це не мало?

Важливим є не тільки час зіздвонів, а і ваша домашня робота після них - саме в ній відбувається ріст лексики та  якості англійської мови. Можна спілкуватись багато, але не ефективно, не використовуючи правильні інструменти. А можна займатись щодня, виділяючи 20-30 хвилин і комфортно досягати бажаного рівня.

А які саме завдання я буду проходити на The LexSpeaking підписці?

На цій підписці ви будете виконувати завдання різного типу: письмові, на переклад, з використанням пісень, відео, асоціацій та багато іншого. В основі всіх завдань лежать методи когнітивістики, тому саме таким чином ви зможете нарешті запам’ятати нову лексику. 

А де відбувається навчання на The LexSpeaking підписці?

Все навчання буде відбуватись в телеграмі. Там ви будете отримувати всі матеріали і завдання від менторів.