The LexSpeaking підписка на місяць

  • Заняття в форматі різних завдань і зідзвонів
  • 4 тижні навчання
  • Персональна програма під ваші ціль та задачі
  • Перевірка всіх домашніх завдань менторами та feedback після кожного дзвінка
  • Пакет усіх необхідних навчальних матеріалів (відео, статті, тексти, приклади, тести...)
  • Місячний feedback з аналізом вашого прогресу та рекомендаціями від менторів
  • 2 speaking calls по 20 хв
  • 1 lexical call на 30 хв
  • 2 speaking home tasks в тиждень (включно із завданням записати голосове повідомлення, розмовляючи на певну тему)
  • 2 lexical home assignments, що розроблені індивідуально для вивчення необхідної вам лексики
₴ 5 379 / 4 тижні
Записатись на консультацію

Помічали, що вчите слова, але вже за кілька днів не пам'ятаєте їх? Теж збираєте слова за темами скрінами на смартфоні, але так і не вживаєте їх? 

Підписка The LexSpeaking — це ваш помічник у якісному поповненні словникового запасу, який ми одразу переводимо в активні знання. Ви будете вчити тільки ті слова, що необхідні саме вам, а не просто списки на заготовлені теми, що ніколи не знадобляться.

Збираєтесь в подорож, потрібно презентувати себе на робочому інтерв’ю чи написати лист бізнес-партнеру — ця підписка допоможе поповнити словниковий запас, щоб впоратися з цими задачами і впевнено комінікувати. 

Програма побудована таким чином, що ви вивчаєте оптимальну кількість слів, яку можливо запам’ятати і не забути через тиждень, — 10-15 слів та виразів на тиждень. При цьому, використовуючи методи когнітивістики, ви засвоїте ці слова надовше, оскільки матимете постійну практику, завдання різного типу та додатково будете працювати над використанням цієї лексики з двома менторами обох цих напрямів.

Не дивлячись на поглиблення у лексику, на цій підписці буде відбуватись розвиток усіх навичок – ментори будуть контролювати мовлення і граматику, і за потреби посилювати ці навички.

 

Питання, які ви можете мати

 

Яка тривалість зіздвонів з менторами?

Зі спікінг ментором ви матиме 2 зіздвона в тиждень по 20 хвилин, з лексичним ментором - 1 зіздвон на тиждень тривалістю 30 хвилин.

А 70 хвилин на зіздвони з менторами в тиждень - це не мало?

Важливим є не тільки час зіздвонів, а і ваша домашня робота після них - саме в ній відбувається ріст лексики та  якості англійської мови. Можна спілкуватись багато, але не ефективно, не використовуючи правильні інструменти. А можна займатись щодня, виділяючи 20-30 хвилин і комфортно досягати бажаного рівня.

А які саме завдання я буду проходити на The LexSpeaking підписці?

На цій підписці ви будете виконувати завдання різного типу: письмові, на переклад, з використанням пісень, відео, асоціацій та багато іншого. В основі всіх завдань лежать методи когнітивістики, тому саме таким чином ви зможете нарешті запам’ятати нову лексику. 

А де відбувається навчання на The LexSpeaking підписці?

Все навчання буде відбуватись в телеграмі. Там ви будете отримувати всі матеріали і завдання від менторів.