The Speaking підписка на місяць

 • Заняття в форматі різних завдань і зідзвонів
 • 4 тижні навчання
 • Персональна програма під вашу ціль та задачі
 • Перевірка всіх домашніх завдань ментором та feedback після кожного дзвінка
 • Пакет усіх необхідних навчальних матеріалів (відео, статті, тексти, приклади, тести...)
 • Місячний feedback з аналізом вашого прогресу та рекомендаціями від ментора
 • 2 speaking calls по 20 хв + feedback
 • 2 home tasks на тиждень (включно із завданням записати голосове повідомлення, розмовляючи на певну тему)
₴ 3 499 / 4 тижні
Записатись на консультацію

Якщо ви продовжуєте губитись на робочих зустрічах і боїтеся сказати зайве слово англійською, The Speaking — це саме те, що ви шукали. Якщо за кордоном не можете спокійно спілкуватись без Google Translate, The Speaking — це влучний вибір. Якщо між омріяним місцем роботи та вами стоїть тільки англійська, The Speaking — це спосіб вирішення цієї проблеми.

Ми відійшли від стандартної системи вчитель-учень-урок: натомість маємо менторів, клієнтів і зідзвони. Наші ментори поєднують в собі комплекс викладацьких та психологічних навичок, тому клієнти долають страх помилок значно швидше — навчайтесь із професіоналами в атмосфері повної підтримки.

Програма The Speaking абсолютно індивідуальна і її наповнення залежить від ваших мети, точок росту, страхів та інших факторів, які ми аналізуємо на консультації. Пройти іноземний курс, презентувати проєкт або навіть змоделювати співбесіду і потренувати самопрезентацію — це все можливо реалізувати з вашим ментором в навчанні.

Впродовж всього процесу ви будете працювати в максимально комфортній атмосфері, щоб з психологічною підтримкою від ментора ефективно здолати комплекси, які зупиняють щоразу, коли постає питання мовлення..

Аналіз помилок від ментора, який уважно слухає ваше мовлення та готовий пропрацьовувати найдрібніші помилки, буде відбуватись без жодного негативу та напруження.

 

Питання, які ви можете мати

 

Яка тривалість зіздвонів з ментором?

Зі спікінг ментором ви матиме 2 зіздвони в тиждень по 20 хвилин.

А 20 хв спікінгу - це не мало?

Важливим є не тільки час спікінгу, а і ваша самостійна робота після нього - саме в ній відбувається ріст якості англійської мови. Можна спілкуватись багато, але однаково погано, а ми тут для того, щоб ростити якісно вашу розмовну мову.

А якщо я зовсім не можу говорити, то спікінг підписка не для мене?

Ми працюємо з клієнтами різних рівнів, тому якщо спікінг підписка буде відповідати вашим цілям, то ми порекомендуємо її вам після консультації.

А мені потрібно буде скачувати додаткові програми, щоб навчатись на підписці?

Для вашої зручності весь процес навчання проходить в закритій групі Telegram, де є тільки ви і ваші ментори. Тому ніяких додаткових програм встановлювати не потрібно.

 

 
 

Що думають клієнти про підписку

 • Під час навчання я зрозуміла, що англійська допоможе мені значно більше, ніж я розраховувала на початку. Завдяки спікінг підписці я перестала соромитись говорити, коли немає підготовленого тексту. Я перестала боятись виглядати смішною, я зрозуміла що робити помилки - це ок. Зі знанням мови я можу заводити знайомства. Ділитись досвідом з іноземними маркетологами і вбирати їх досвід. Я навчаюсь в The EngL 1.5 місяці . За цей час я вивчила більше граматики, ніж у школі. І не просто вивчила, а реально навчилась застосовувати на практиці. Також я здолала мовний бар'єр. Раніше завжди соромилась вимовити слово не так або ж не могла збудувати речення через брак слів. Тепер я розумію, що не помиляється той, хто не говорить. Мені тут показали, що не варто соромитись.

  Василина Шишлик, копірайтер, sh_vasylyna
 • Навчаюсь майже 2 місяці і якщо чесно то я не очікувала такого просування вперед. Я думала ну трохи підтягнусь і все. Але результат перевершив мої очікування. Говорити не так страшно, граматика вкладається. Є помилки, стараюсь їх аналізувати, ще є над чим працювати але комплексний підхід у вивченні дав мені зрозуміти що за чим має йти. Тут отримуєш кайф від шляху, а не йдеш через себе і через "не можу" до цілі. І спікінг ментор в саме серденько, вона чудова.

  Спочатку я думала що 15-20 хвилин для спікінгу це мало, але ні. Це був саме той правильно підібраний старт. Щодня було щось нове. В мене англійська практикувалась 7 днів на тиждень і це вже пішло в звичку.

  Зараз в мене двічі більше спікінгу і це круто. Формат навчання в The EngL крутий.Я була в різних мовних школах, класах і т.д. там не було клієнтоцентричної системи, а тут я її знайшла.

  Зручно те, що ви разом вибудовуєте графік (для мене це було одним з головних критеріїв для вибору де саме вивчати англійську мову, адже основна робота, додаткові клієнти і навчання в університеті забирає багато часу).

  Анастасія Варивода, реабілітолог, anastasiia_varyvoda