The Speaking підписка на місяць

 • Персональна програма під вашу ціль та задачі
 • Щоденні заняття інглішом в форматі різних завдань і зіздвонів (5 на тиждень)
 • 2 зіздвона на тиждень з вашим менторам (8 на місяць)
 • 1 розмовне телеграм завдання/тиждень (4 на місяць)
 • 1 розмовне телеграм завдання/тиждень (4 на місяць)
 • 8 домашніх завдань різного типу для росту якості спікінгу
 • Перевірка всіх домашніх завдань менторами
 • Тижневий фідбек з поясненням помилок (по дзвінкам, домашнім і телеграм завданням) (4 на місяць)
 • Місячний фідбек з аналізом вашого прогресу та рекомендаціями  від спікінг ментора
 • Пакет усіх необхідних навчальних матеріалів (відео, статті, тексти, приклади, тести...)
₴ 3 190 в місяць
Записатись на консультацію

Якщо ви продовжуєте відсижуватись на робочих зустрічах і боїтесь сказати зайве слово англійською.

Якщо за кордоном не можете спокійно спілкуватись без Google Translate.

Якщо між омріяним місцем роботи та вами стоїть тільки англійська.

То спікінг підписка - це саме те, що ви шукали. Ми відійшли від стандартної системи вчитель-учень-урок, а натомість маємо менторів, клієнтів і зідзвони. Наші ментори поєднують в собі комплекс викладацьких та психологічних скілів. Саме завдяки цьому ви навчаєтесь без страху помилитись, в атмосфері повної підтримки та професіоналізму.

Програма спікінг підписки абсолютно індивідуальна і її наповнення залежить від вашої мети, точок росту, страхів та інших факторів, які ми аналізуємо на консультацї. Пройти іноземний курс, презентувати проєкт, або навіть потренуватись проходити співбесіду - це все можливо реалізувати з вашим ментором в навчанні.

Підлаштуйте процес під ваш ритм життя і навчайтесь, коли зручно. Коротка, щоденна практика дасть вам максимум користі та результату.

 

Питання, які ви можете мати

 

Яка тривалість зіздвонів з ментором?

Зі спікінг ментором ви матиме 2 зіздвони в тиждень по 20 хвилин.

А 20 хв спікінгу - це не мало?

Важливим є не тільки час спікінгу, а і ваша самостійна робота після нього - саме в ній відбувається ріст якості англійської мови. Можна спілкуватись багато, але однаково погано, а ми тут для того, щоб ростити якісно вашу розмовну мову.

А якщо я зовсім не можу говорити, то спікінг підписка не для мене?

Ми працюємо з клієнтами різних рівнів, тому якщо спікінг підписка буде відповідати вашим цілям, то ми порекомендуємо її вам після консультації.

А мені потрібно буде скачувати додаткові програми, щоб навчатись на підписці?

Для вашої зручності весь процес навчання проходить в закритій групі Telegram, де є тільки ви і ваші ментори. Тому ніяких додаткових програм встановлювати не потрібно.

 

 
 

Що думають клієнти про підписку

 • Під час навчання я зрозуміла, що англійська допоможе мені значно більше, ніж я розраховувала на початку. Завдяки спікінг підписці я перестала соромитись говорити, коли немає підготовленого тексту. Я перестала боятись виглядати смішною, я зрозуміла що робити помилки - це ок. Зі знанням мови я можу заводити знайомства. Ділитись досвідом з іноземними маркетологами і вбирати їх досвід. Я навчаюсь в The EngL 1.5 місяці . За цей час я вивчила більше граматики, ніж у школі. І не просто вивчила, а реально навчилась застосовувати на практиці. Також я здолала мовний бар'єр. Раніше завжди соромилась вимовити слово не так або ж не могла збудувати речення через брак слів. Тепер я розумію, що не помиляється той, хто не говорить. Мені тут показали, що не варто соромитись.

  Василина Шишлик, копірайтер, sh_vasylyna
 • Навчаюсь майже 2 місяці і якщо чесно то я не очікувала такого просування вперед. Я думала ну трохи підтягнусь і все. Але результат перевершив мої очікування. Говорити не так страшно, граматика вкладається. Є помилки, стараюсь їх аналізувати, ще є над чим працювати але комплексний підхід у вивченні дав мені зрозуміти що за чим має йти. Тут отримуєш кайф від шляху, а не йдеш через себе і через "не можу" до цілі. І спікінг ментор в саме серденько, вона чудова.

  Спочатку я думала що 15-20 хвилин для спікінгу це мало, але ні. Це був саме той правильно підібраний старт. Щодня було щось нове. В мене англійська практикувалась 7 днів на тиждень і це вже пішло в звичку.

  Зараз в мене двічі більше спікінгу і це круто. Формат навчання в The EngL крутий.Я була в різних мовних школах, класах і т.д. там не було клієнтоцентричної системи, а тут я її знайшла.

  Зручно те, що ви разом вибудовуєте графік (для мене це було одним з головних критеріїв для вибору де саме вивчати англійську мову, адже основна робота, додаткові клієнти і навчання в університеті забирає багато часу).

  Анастасія Варивода, реабілітолог, anastasiia_varyvoda